Olimpiados.lt
Kita

Startuoja projektas Academic Brother

Būsimieji abiturientai! Ar vis dar nesate tikri dėl savo ateities, turite didelių ambicijų, bet ir ne mažesnių dvejonių, bandote suprasti, kur geriau studijuoti, bet Google pateikiami faktai neperteikia tikros žmonių patirties? Kembridžo ir Oksfordo universitetų studentai patyrė tą patį, tad norėdami Jums padėti surasti savo kelią į sėkmę pristato projektą Academic Brother.

Kas yra Academic Brother?

Tai savanoriška studentų iniciatyva besidalinant savo patirtimi padėti gabiems ir motyvuotiems Lietuvos jaunuoliams siekti aukštojo išsilavinimo vienuose geriausių pasaulio universitetų. Projektas yra paremtas Big Brother pavyzdžiu: kiekvienam atranką praėjusiam moksleiviui bus paskirtas mentorius – sėkmingas prestižinio universiteto studentas, galintis pasidalinti savo patirtimi ir duoti naudingų patarimų apie stojimo procesą bei studijas.

Sutikę dalyvauti studentai yra įvairiausių krypčių atstovai nuo chemikų ar ekonomistų iki lingvistų ar teologų, tad sau tinkantį vyresnį brolį ar sesę išsirinks kiekvienas besidomintis studijomis geriausiuose Jungtinės Karalystės universitetuose. Tikrai negarantuojame, kad studijuoti užsienyje yra geriau nei Lietuvoje, tiesiog norime pasidalinti kuo įvairiapusiškesniais stojimo bei studijų klausimais idant galėtumėt priimti geriausią sau sprendimą.

Registracija jau prasidėjo, tad nedelsk, perskaityk studentų aprašymus, išsirink iki trijų didžiųjų brolių ar sesių ir išsiųsk užpildytą anketą jau šiandien, nes registracija tęsiasi iki rugpjūčio 16 dienos.

Registruokis ir atrask papildomos informacijos apie projektą adresu: http://www.cu-ls.org/ab/