Olimpiados.lt
Kita

Stovykla "LINK" - laisvė, idėjos, nuotykiai, kūryba!

LINK stovykla – tai galimybė atrasti, mokytis, kurti, būti drauge su tokiais pat ir tuo pačiu visiškai kitokiais žmonėmis. Stovyklos tikslas – suteikti jos dalyviams kuo daugiau žinių ir praktinės patirties per kūrybinę veiklą technologijų, meno, mokslo, komunikacijos, savęs pažinimo ir išgyvenimo srityse. 

Užsiėmimus ves patyrę lektoriai, kurie netradiciškai perteiks savo žinias, padės spręsti įvairiausias problemas, išlaisvinti kūrybiškumą.

Geriausias būdas sužinoti, ar pavyks, yra pabandyti. O pabandyti šioje stovykloje bus daugybė galimybių! Moksleiviai statys namelį medyje, gamins stalo futbolą, konstruos tikrą stovyklos radiją bei fotoaparatus iš degtukų dėžučių, išbandys šilkografijos ir batikos technikas, pūs milžiniškus muilo burbulus, susipažins su teatrinio grimo subtilybėmis, mokysis atpažinti dangaus kūnus, dalyvaus orientaciniame žaidime, o svarbiausia - kurs ir kurdami labiau pažins save ir supantį pasaulį.

Vieta: Strazdų kaimas (Kuršėnų sen., Šiaulių r.) Laikas: liepos 8 – 17 d. (I pamaina), liepos 29 – rugpjūčio 7 d. (II pamaina)Trukmė – 10 dienųDalyviai: mokiniai nuo 10 iki 17 metų Kaina: 500 Lt (apmokėjus iki birželio 1 d.), 550 Lt (apmokėjus po birželio 1 d.) 

Stovyklos programa Daugiau informacijos - link-stovykla.lt