Olimpiados.lt
Kita

Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams

Sąmoningo, aktyvaus ir motyvuoto jaunimo stovykla „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS) - tai trys nepakartojamų įspūdžių kupinos dienos, kurių metu moksleiviai susipažįsta ne tik su smagiais, galvotais, mokslą bei kitokią veiklą mylinčiais studentais, bet ir turi unikalią progą pasiklausyti studentų vedamų paskaitų, užsiėmimų, diskusijų bei eksperimentų, kuriuos ir patys galės išbandyti. Be to, bus galimybė užduoti visus kankinančius klausimus, ,,pačiupinėti'' tikrą studentą, išgirsti neįtikėtinų istorijų, susirasti bendraminčių iš visos Lietuvos.

Projekto koncepcija

Vilniaus universiteto motyvuotų ir aktyvių studentų organizuojama trijų dienų stovykla moksleiviams „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ yra kasmetinė veikla, skirta ne tik moksleivių, bet ir studentų tobulėjimui. Pagrindinis projekto tikslas – padėti jaunimui išsigryninti savo pašaukimus, prisidėti prie motyvuoto, sąmoningo, ambicingo ir iniciatyvaus Lietuvos jaunimo brandinimo.

Projekto uždaviniai:

1. Skatinti tolerantišką, lankstų požiūrį į mokslinę ir visuomeninę veiklą;

2. Suteikti galimybę jauniems žmonėms ugdyti savo asmenybę, įgūdžius įvairiose srityse, domėtis mokslo, visuomenės aktualijomis, savo galimybėmis;

3. Siekti, kad Lietuvos moksleiviai turėtų galimybę nuolat gauti informaciją apie studijas Lietuvoje, papildomą veiklą studijų metu bei kitus kelius, leidžiančius jiems siekti savo gyvenimo tikslų;

4. Kuruoti moksleivius, susidomėjusius ne tik aukštuoju mokslu, bet ir kitomis galimybėmis;

5. Užtikrinti rezultatyvų Lietuvos mokyklų, aukštųjų mokyklų bei kitų organizacijų dialogą;

6. Skatinti tikslingą aktyvių studentų bei jų organizacijų veiklą, bendravimą, bendradarbiavimą, plėtrą bei kūrimąsi.

SMMS 2013 stovykla įvyks jau š.m. balandžio 19-21 dienomis, kviečiame registruotis ir dalyvauti atrankoje. Registracija vyks iki balandžio 7 dienos. Daugiau informacijos www.smms.lt.