Olimpiados.lt
Kita

Tarptautinė vasaros mokslo stovykla Vilniuje

Ar žinai ką veiksi šią vasarą? Jei ne, tai turbūt dar negirdėjai, jog šiemet pirmą kartą Lietuvoje vyks The International Science Summer Camp (ISSC) – Tarptautinė vasaros mokslo stovykla. Tai jau penktoji tokia, kasmet vykstanti vis kitoje šalyje vis kita tema, stovykla. Lietuviškoji  (o gal tiksliau oranžiškoji) nagrinės mokslo visuomenei pateikimą, svarbą ir kitus su tuo susijusius klausimus slypinčius po pavadinimu - “Science for society”. Renginys vyks Vilniuje rugpjūčio 7-14 d.

Stovyklos metu į vieną vietą (šiais metais Vilnių) susirenka 60 jaunų žmonių - mokinių ir studentų - iš įvairių, daugiausia Europos, šalių (bet šiemet laukiame ir meksikiečių :)). Dalyviai turi visą savaitę anglų kalba padiskutuoti apie mokslą, pasidalinti savo idėjomis bei žinoma linksmai praleisti laiką.

Šią vasarą Vilniuje dalinsimės idėjomis ir patirtimi, kaip galima sėkmingai ir kūrybingai pristatyti mokslą bei suprantamai paaiškinti ar pritaikyti  jį visuomenėje. Taip pat numatytos ekskursijos į biotechnologijos kompanijas, Molėtų Etnokosmologijos muziejų ir Kuršių Neriją.  Tačiau tai tik maža visos stovyklos dalis, nes dalyvių laukia gausybė kitų renginių, tokių kaip jau tradicija tapęs tarptautinis vakaras su įvairių šalių maisto ir tradicijų pristatymu, bei dar tradicija tapsiantys oranžinis miesto ralis, blynų pusryčiai ir kitos smagybės.

Į stovyklos kainą (99 €) įeina gyvenimo viešbutyje, maitinimo ir ekskursijų kaina. Tikėtina, kad dalis renginių/diskusijų bus atviri visiems norintiems. Tad Oranžiniai nuoširdžai kviečia dalyvauti ir pakviesti visus draugus (ypač iš užsienio), kuriems tai galėtų būti įdomu! Juk tai puiki proga, galų gale, aprodyti Lietuvą, o dar ir tokiu smagiu būdu!

Daugiau informacijos apie stovyklą ir registraciją www.issc.lt. Stovyklą organizuoja www.oranziniai.lt, tarptautinės organizacijos MILSET Europe nariai.