Olimpiados.lt
Ekonomika

Tavo vasaros stažuotė – verslas

Vasara toks metas, kai pajunti, kad artėjant karštų dienų namuose ar "sutvarkykit vaikai būtinai kambarius" nesusipratimui atrodo, kad tavo dienų tuštuma temdo jei ne vasarinę saulę, tai bent nuotaiką tikrai! Išeitis – PROFAT verslumo stovykla.

Savaitės stovykloje (nuo birželio 30 - liepos 5 d.) susiburs grupė jaunų (15-18 metų) žmonių, besidominčių tuo, kaip susikurti darbo vietą, kaip viešųjų ryšių kompanijos pakeičia mūsų realybę, kaip Lietuvoje verčiasi įmonės, kurių darbuotojai patys nusistato savo atlyginimus, kodėl stambios žiniasklaidos kompanijos tyli, kai reikia kalbėti. Stovykloje išbandysime, kaip mums sekasi vadovauti įmonei, kursime naujus „džiaugsmo“ kelius kūrybinėje tvirtovėje, išmoksime pristatyti verslo idėją investuotojui. Svarbiausia, jog vakarus leisime prie laužo šokdami, vaidindami, dainuodami!

Dalyviai kasdieną turės įveikti iššūkius, ugdydami verslumo gebėjimus ir netgi turės galimybę užsidirbti! Versliausiam stovyklos dalyviui Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis įteiks pagrindinį prizą – kelionę į Europos Parlamentą.

Stovykla vyks sodyboje „Šamo valdos“ Aukštadvaryje.

Daugiau informacijos rasite čia arba "PROFAT" vasaros verslumo stovyklos puslapiuose socialiniame tinkle Facebook.

Iškilus papildomiems klausimams, rašykite info@profat.lt