Olimpiados.lt
Kita

Trečiasis „Mokslo sriubos“ sezonas jau šį šeštadienį!

Domiesi mokslo naujienomis? Tave traukia biologija, chemija, inžinerija, o gal fizika? Nori sužinoti, kokie modernūs lėktuvai skraido virš tavo galvos ar kokią įtaką ekosistemai turi genetiškai modifikuoti produktai? Tuomet internetinė TV laida „Mokslo sriuba“ yra kaip tik tau. Jau trečią sezoną gyvuojanti laida apie įdomiausius pasaulio ir lietuvių mokslininkų išradimus, neįtikėtinus eksperimentus, stulbinančius projektus bei vystomas pažangiausias technologijas šiame sezone ketina nustebinti dar įdomesnėmis ir aktualesnėmis temomis.

„Tai jau antrieji Mokslo sriubos iniciatyvos metai. Kaip ir visaislaikais, visuomenės švietimas yra didelis iššūkis! Kad galėtume augti,turime kuo labiau pažinti tikrovę. Kai žinome kaip viskas veikia,galime padaryti tai, kas anksčiau buvo neįmanoma. Galime įgyvendintisavo svajones, sukurti tokį pasaulį, kad nebūtų alkstančių irkariaujančių, pažinti save“, - mąstė laidos vedėjas Ignas Kančys.

  Jaunieji mokslo populiarintojai vėl džiaugsmingai kviečia ragauti „Mokslo sriubą“. Naujasis mokslo ir technologijų pažinimo sezonasprasideda jau šį šeštadienį, spalio 12 dieną, www.mokslosriuba.lt. Norėdamas peržvelgti ankstesnių sezonų laidas, jas rasi čia www.youtube.com/mokslosriuba. Be to, kasdien naršyk www.facebook.com/LaidaMoksloSriuba, skaityk mokslo naujienas ir laimėk šaunių prizų!