Olimpiados.lt
Kita

Vilniaus Gedimino technikos universiteto stovykla moksleiviams „Pažink profesiją"

Vasara žadina ne tik džiugias emocijas. Nemažai tėvų sprendžia galvosūkį, į kokias pramogas ir veiklas atostogų metu įtraukti savo atžalas. Išradingumo nestokojantys vasaros stovyklų organizatoriai siūlo galybę būdų, kaip vaikų laisvalaikį nuspalvinti turiningais užsiėmimais ir neblėstančiais įspūdžiais.

Lietuvoje šiais metais turiningų vasaros atostogų gali tikėtis įvairiausių pomėgių turintys vaikai. Siūlomos sukarintos, išgyvenimo, turistinės, sportinės, šokių, dainavimo, užsienio kalbų, tarptautinės, kino, lyderystės ugdymo, kūrybinės, sveikatingumo, grožio ir kitokios stovyklos vaikams ir paaugliams. Kyla klausimas, kaip išsirinkti, o tuo labiau, kaip vaikui suteikti ne tik linksmybių, bet ir naudos stovyklaujant, ypač link mokyklos baigimo keliaujantiems jaunuoliams. Kaip jiems padėti susivokti profesijų įvairovėje bei pajusti dar neragautą “studentišką skonį“?

Vilniaus Gedimino technikos universitetas pirmą kartą organizuoja vyresnių klasių moksleivių vasaros stovyklą, kurios metu sieks suburti moksleivius iš visos Lietuvos ir supažindinti juos su universitete esančiomis studijų programomis.

Ši stovykla skiriasi nuo kitų vasaros stovyklų tuo, kad 13 000 studentų bei 10 fakultetų turintis universitetas rengiasi moksleivius supažindinti su aplinkosauga, mechanika, technika, inžinerija, kūrybinėmis industrijomis... Mokiniams bus sudarytos sąlygos „paragauti studentiško gyvenimo“ – apgyvendinimas VGTU bendrabutyje, paskaitos, įvairių fakultetų paruoštos dieninės programos bei neišdildomos pramogos vakarais. Programą dalyviams ruošė ne tik patyrę akademikai ir studentai, bet ir karjeros specialistai.

Visi organizuojami užsiėmimai moksleiviams padės geriau pažinti save, profesijų įvairovę, studijų „pasaulį“. Stovykla padės moksleiviui „susivokti, kas jis yra“, kokie pasirinkimai ir kokios galimybės jo laukia „profesijų pasaulyje“. Tikslo siekti padės Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojų, studentų ir karjeros konsultantų profesionalų komanda.

Daugiau informacijos rasite čia.