Olimpiados.lt
Geografija

XXII Respublikinė geografijos olimpiada (užduotys, rezutatai, foto)

Gegužės 7-8 d Veisiejuose, Lazdijų rajone, įvyko XXII-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados respublikinis etapas. Į olimpiadą atvyko 75 mokiniai iš 56 Lietuvos savivaldybių. Mokiniai varžėsi 4 rungtyse:

Teorinės užduotys

Šioje olimpiadoje buvo pateiktos 4 užduotys. Dvi iš jų buvo susijusios su olimpiados tema – klimatu. Viena siejosi su ekonomika, o ketvirtoji su įvairių teminių sričių kartoschemų analize. Pagyrimo raštu už geriausiai atliktą teorinę užduotį apdovanotas Mantas Kasnauskas, Šilutės Vydūno gimnazija, 4 gimn. klasė, (mokyt. Marytė Lukošaitienė).

Teorinės užduotys su atsakymais

Geografinis takas

Jis driekėsi nuo pat Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 5 km per visą miestelį, jo idealiai sutvarkytą ir pavyzdingai atrodantį parką, paežerėmis. Taką sudarė 8 stotelės, kuriose tikrintos įvairios mokinių žinios bei įgūdžiai. Pagyrimo raštu už geriausiai atliktą geografinio tako užduotį apdovanota Justė Kuklerytė, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, 3 gimn. klasė, (mokyt. Dalia Manerskienė).

Geografinio tako stotelės su atsakymais

Vaizdinė užduotis

Šiais metais vaizdinę užduotį sudarė 15 užduočių: 10 skaidrėse ir 5 video siužetuose. Pagyrimo raštu už geriausiai atliktą vaizdinę užduotį apdovanota Justė Kuklerytė, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, 3 gimn. klasė, (mokyt. Dalia Manerskienė).

Vaizdinės užduotys su atsakymais

Internetinis testas

Jį mokiniai atliko interneto svetainėje www.manogaublys.lt. Mokiniams reikėjo atsakyti į 30 klausimų. Pagyrimo raštu už geriausiai atliktą internetinį testą apdovanotas Mantas Kasnauskas, Šilutės Vydūno gimnazija, 4 gimn. klasė, (mokyt. Marytė Lukošaitienė). Šis mokinys teisingai atsakė į 25 testo klausimus.

Testas ir jo atsakymai

Dalyvių sąrašas

Rezultatų lentelė

Olimpiados protokolas

Nuotraukos