Olimpiados.lt

Žaidimų programavimo kursas 7-11 kl. moksleiviams

Inovatyvaus moksleivių neformalaus ugdymo tinklas (INPUT) ir KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla KVIEČIA 7 - 11 klasių moksleivius į nemokamą, masinį, atvirą internetinį kursą "Žaidimų programavimo įvadas PYTHON kalba". Tai puiki proga išmokti vieną šauniausių programavimo kalbų – Python (su ja sukurtas  Youtube, DropBox, Eve Online ir dar šis tas).

Ko mokysimės? Programavimo pagrindų, matematiškai modeliuoti vaizdą ir judėjimą ekrane, programuoti grafiką ir žaidimo valdymą, kantrybės taisant programavimo klaidas.

Reikalavimai norintiems. Pomėgis galvosūkiams, smalsumas, orientavimasis koordinačių sistemoje, galimybė skirti 50-80 val.

Kaip mokysimės? Savarankiškai – mokymosi medžiaga ir užduotys bus internete, o numatytomis valandomis galėsite gyvai konsultuotis su mokytojais. Registracija iki gegužės 15d.

Kaip užsiregistruoti? Registruokitės, prisijungimo vardo formulė – varpav (trys vardo raidės ir trys pavardės), nurodykite tikrą el. pašto adresą ir aktyvuokite el. paštu gautą patvirtinimo nuorodą. Jei jūsų nenukreipė, susiraskite  „Žaidimų programavimas su „Python“ (moksleiviams)“, įveskite įsirašymo į kursą raktą: noriuprogramuoti, sėkmingą registraciją į kursą patvirtins laiškas.

Sėkmės!